Atmed

Szanowny internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Aktualności

 

Zapraszamy w dniu 7.10.2016r. /piątek/ do Zakładu Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na szkolenie:

„Organizacja działań ratunkowych w zdarzeniach masowych”  

/szkolenie wprowadzające/

Jednodniowe szkolenie seminaryjne z elementami warsztatu / gier decyzyjnych/ wprowadzi uczestników w tematykę organizacji i prowadzenia działań ratunkowych w zdarzeniach masowych.  Szkolenie to rozpoczyna cykl szkoleń specjalistycznych z cyklu WYPADEK MASOWY poruszających różne aspekty organizacji  i prowadzenia działań ratowniczych w zdarzeniach masowych.

Szkolenie organizowane jest we współpracy z Medycznym Centrum Szkolenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Każdy z uczestników otrzymuje punkty edukacyjne.

Rekrutację prowadzi Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Arkadiusz Trzos