Atmed

Szanowny internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Aktualności

W dniach 1-4.03.2017r. w Karpaczu odbyła się 26.Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii. Podczas konferencji zostały przedstawione nasze dwa referaty:

  1. Zarządzanie działaniami ratunkowymi  w zdarzeniach masowych – propozycje rozwiązań systemowych
  2. Przygotowanie systemu ratownictwa medycznego na zagrożenia CBRNiE - propozycje rozwiązań systemowych

Przedstawione w nich propozycje rozwiązań będących efektem wieloletnich badań prowadzonych
w Zakładzie Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum i Centrum Edukacyjnym Atmed Medycyna i Edukacja.  Uzupełnieniem wykładów były warsztaty:

1.   Zarzadzanie i Organizacja działań ratunkowych w zdarzeniach masowych w fazach
              przedszpitalnej i szpitalnej

2.   Działania ratunkowe w zagrożeniach CBRN

Ze względu na ogromne zainteresowanie warsztatami zmuszeni zostaliśmy zorganizować dodatkowe – SOR w zdarzeniu masowym. Powyższe warsztaty znajdują się w naszej ofercie szkoleniowej.

Kolejnym wielkim wyzwaniem jest konferencja Epimilitaris 2017 która odbędzie się w dniach 3-5.04.2017r. w Rynie. Polsko-amerykańskie przedsięwzięcie którego celem jest przedstawienie możliwości reagowania systemu ratowniczego na zagrożenia CBRN. Pokazujemy, szkolimy, uczymy