Atmed

Szanowny Internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Aktualności

Przepraszamy za brak aktualnych informacji, strona w przebudowie.  

Minął kolejny rok akademicki i tym samym rok szkoleniowy w Atmed Medycyna i Edukacja. W tym okresie  skoncentrowaliśmy się na szkoleniach dla podmiotów ratowniczych, służb specjalistycznych i służb specjalnych. Dużo podróżowaliśmy po świecie w celu zdobycia wiedzy i doświadczenia. Wymiana doświadczeń z zagranicznymi służbami ratowniczymi dała nam nowe spojrzenie na problematykę prowadzenia działa ratunkowych w zdarzeniach masowych i zagrożeniach CBRNiE. Chcemy się tym z Państwem podzielić w trakcie naszych szkoleń.

W tym roku akademickim szkolenia ogólnodostępne realizowane będą w Zakładzie Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Indywidualnie zamawiane szkolenia dla podmiotów ratowniczych i innych służb będą realizowane na dotychczasowych warunkach.

Zapraszamy na szkolenie Wypadki masowe i katastrofy w praktyce przedszpitalnej które odbędzie się w dniach 27-28.10.2017r. w Krakowie. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 30.09.2017r. na stronie www.medycynakatastrof.wl.cm.uj.edu.pl w zakładce szkolenia.

 

W dniach 23-27.092017r. jesteśmy na 11. Europejskim Kongresie Medycyny Ratunkowej w Atenach /11th European Congress on Emergency Medicine/, gdzie prezentujemy doświadczenia z wykorzystaniem ICT w zarządzaniu pomocą medyczna w wypadkach masowych /Atmed Triage System/. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem ze światowym ratownictwem. Kształtujemy nowe oblicze europejskiej i światowej medycyny ratunkowej. Przyłącz nie do naszego zespołu, zapraszamy.