Atmed

Szanowny Internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Atmed Triage System

Atmed Triage System /ATS/ jest nowatorskim rozwiązaniem na światowym rynku ratowniczym. Cyfryzacja systemu ochrony zdrowia stworzyła nowe możliwości w zarządzaniu informacją o pacjentach i zasobach logistycznych ratownictwa medycznego i ochrony zdrowia. Nowoczesne techniki zarzadzania oparte o modele LEAN i Six Sigma, wsparte rozwiązaniami cyfrowymi, rewolucjonizują metody zarządzania w ochronie zdrowia (Lean Healthcare).

Atmed Triage System jest nowoczesnym systemem segregacji pacjentów w procesie udzielania im pomocy medycznej w ratownictwie przedszpitalnym i szpitalnym /SOR, centrum urazowe/, integrującym te dwa środowiska .

Integracja systemów informatycznych ratownictwa medycznego i szpitali pozwoliła na wypracowanie dynamicznego sposobu monitorowania stanu pacjenta (etriage), transmisji danych, ich przetwarzania i wypracowania wniosków, co do najbardziej optymalnej metody postępowania z pacjentem z wykorzystaniem informacji o zasobach logistycznych systemu .

Atmed Triage System - jest systemem segregacji medycznej opartej o możliwości teleinformatyki i telemedycyny. Integruje poszczególne etapy udzielania pomocy pacjentom w jeden proces zarządzania leczeniem. Zwiększa efektywność systemu ochrony zdrowa, obniża koszty leczenia, poprawia komfort pracy i efekty leczenia, i ułatwia pacjentom dostęp do placówek medycznych.

Atmed Triage System –przeznaczony jest do wykorzystania w systemie ochrony zdrowia zarówno w codziennej praktyce, jak również w sytuacjach kryzysowych.

Więcej szczegółowych informacji u autora projektu

Zapraszam do współpracy
dr n. med. Arkadiusz Trzos