Atmed

Szanowny Internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Doradztwo i konsulting

Konsulting obejmuje specjalistyczne dziedziny z obszaru medycyny ratunkowej, medycyny katastrof i ratownictwa medycznego. Jeżeli działasz w branży medycznej lub ratowniczej, interesuje Cię nowoczesne zarządzanie wsparte technologią informatyczną i telemedycyną - zapraszam do współpracy.

Uczestniczę wraz z zespołem w projektach naukowo-badawczych, konsultuję przedsięwzięcia naukowe i biznesowe, doradzam w kwestiach organizacji projektów badawczych i rozwojowych.

Jeżeli organizujesz i prowadzisz własne kursy i szkolenia, organizujesz ćwiczenia i treningi z dziedziny ratownictwa medycznego, medycyny ratunkowej i medycyny katastrof - z przyjemnością wspomogę wraz ze swoim zespołem Twoje działania.

Zapraszam do współpracy przy opracowywaniu nowatorskich rozwiązań edukacyjnych dla środowiska medycznego i ratowniczego.

Pomagam w opracowaniu procedur postępowania, opracowaniu nowoczesnych metod zarządzania zasobami podmiotu medycznego lub ratowniczego i w przygotowywaniu planów reagowania kryzysowego.

Wspomagam firmy z obszaru IT w procesie informatyzacji ratownictwa przedszpitalnego i szpitali.

Wspólnie z Partnerami opracowujemy nowoczesne rozwiązania dla placówek medycznych /szpitali, przychodni specjalistycznych/, jednostek systemu ratownictwa medycznego czy Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Posiadana przez nas wiedza i zdobyte doświadczenie, mogą być tą wartością której potrzebujesz przy realizacji własnego pomysłu, projektu, wdrożenia, zadania.

Wspólna praca pozwoli rozwiązać problemy lub znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Zapraszam do współpracy
Dr n. med. Arkadiusz Trzos