Atmed

Szanowny Internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Aktualności

Triage i zarządzanie zespołem medycznym i urazowym w SOR

Szkolenie  dla personelu medycznego szpitalnych oddziałów ratunkowych.

Wdrożenie systemu TOPSOR w szpitalnych oddziałach ratunkowych i informatyzacja sytemu PRM wymaga równoczesnego przeszkolenia kadry zarządzającej i personelu medycznego SOR z zasad prowadzenia triage’u prowadzonego w oparciu o rozwiązania informatyczne. Atmed Medycyna i Edukacja dysponuje kadrą i wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym z zakresu triage’u i zarządzania oddziałem ratunkowym w codziennej praktyce i sytuacjach szczególnych (zdarzenia masowe, CBRNE/HAZMAT).

Jeżeli chcesz bezpiecznie i nowocześnie udzielać pomocy pacjentom w zinformatyzowanym środowisku oddziału ratunkowego, to zapraszamy do współpracy.

Prowadzimy szkolenia wyłącznie w miejscu państwa pracy, dostosowując zasady organizacji pracy i procedury postępowania do lokalnych wymagań i specyfiki danego  oddziału ratunkowego.

Zapraszamy do współpracy 

***

Mamy przyjemność poinformować Państwa o ukazaniu się publikacji pod redakcją dr. Arkadiusza Trzosa „Ratownictwo medyczne wobec współczesnych zagrożeń” nakładem wydawnictwa ELAMED. Takiej pozycji jeszcze w kraju nie było…