Atmed

Szanowny Internauto

Strona www.atmed.eu jest prywatną stroną internetową. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, zdarzeń masowych i katastrof. Połączenie wiedzy medycznej i zamiłowania do dydaktyki pozwoliło na przygotowanie niezwykle interesującej oferty edukacyjnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartoscią strony www.atmed.eu.

Najbliższe szkolenia

Wypadki masowe i katastrofy w praktyce przedszpitalnej

Wypadki masowe i katastrofy w praktyce przedszpitalnej (27-28.10.2017r.) to nowe, dwudniowe szkolenie dla lekarzy ratunkowych, ratowników medycznych i pielęgniarek ratunkowych. To zupełnie nowe podejście do zagadnienia planowania, organizacji i prowadzenia działań ratunkowych w zdarzeniach masowych i katastrofach. Zdobyta wiedza i doświadczenie zaowocowały opracowaniem zupełnie nowego pod względem treści i formy szkolenia. Z pozoru tematy brzmią znajomo ale treści tam poruszane to już zupełnie inna historia. Jeżeli masz dosyć ciągłego słuchania o tym samym czyli STARTcie, Jump-STARTcie, kolorowaniu pacjentów, problemach w komunikacji i koordynacji działań, czy przeraża Cię konieczność realizacji blisko trzystustronicowej procedury postępowania w zdarzeniach masowych, to przyjedź na to szkolenie. Poznasz tajniki zarządzania działaniami medycznymi, kluczowe elementy które decydują o sukcesie, nauczymy Cię rozwiązywać problemy, elastycznie reagować na zmieniające się warunki, określać priorytety, podejmować decyzje w dużym obciążeniu emocjonalnym. W szkoleniu stawiamy na kształcenie umiejętności rozwiazywania problemów a nie realizację procedur. Stawiamy na Twoje kompetencje…. i trzymamy poziom.
Zapisy do 30.09.2017r. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na stronie www.medycnakatastrof.wl.cm.uj.edu.pl w zakładce szkolenia.